سخن مدیریت لوآنوی در ایران

بسمه تعالی

با سلام

بسیار خرسندیم که توانستیم با کادری مجرب و حرفه ای پس از یک دوره موفق 10 ساله از سال 85 با ایجاد اولین و تنها نمایندگی برند آلشپرت در ایران، زمینه ساز تحولی عظیم هم در سطح حمایت از تیم های ملی و اسپانسرینگ باشگاه ها و هم در سطح پوشش تیمی از نظر طرح و کیفیت باشیم، به طوری که تا پیش از آن اسپانسرینگ لباس تیم های ملی و باشگاه های بزرگ در ایران هیچگونه مفهومی نداشت.

اکنون با بهره گیری از تجربیات ارزشمند حاصل از یک دهه فعالیت حرفه ای در ورزش ایران، در اواسط سال 96 با توجه به رشد ورزش و حرفه ای تر شدن باشگاه ها و در جهت کمک بیشتر به ورزش ایران و ارتقا سطح کیفی و استاندارد البسه ورزشی به باشگاه ها و دیگر نهادها اقدام به اخذ نمایندگی برند لوآنوی (LUANVI) اسپانیا که تولید کننده پوشاک و لوازم ورزشی از قبیل فوتبال، فوتسال، بسکتبال، والیبال، هندبال، رانینگ و … از سال 1970 میلادی می باشد نمودیم.

هدف ما از گذشته تا به حال این بوده كه تيم هاي بزرگي همچون تيم ملي ايران، پرسپوليس و استقلال كه تا پيش از اين مبادرت به خريد پوشاك و صرف هزينه براي تامين آنها مي كردند از اين وضع خارج و دغدغه اي براي تامين پوشاك خود نداشته باشند.

به معناي ديگر بتوانیم مفهوم واقعي اسپانسري را در تيم هاي ايراني به مرحله اجرا درآوريم تا جايي كه بدون پرداخت هزينه اي براي پوشاك خود در تمام فصل مورد حمايت و پشتيباني لوآنوی (LUANVI) قرار گيرند.

با اين حال امكان حمايت بيشتر و پر بارتر از تيم ها ميسر می شود اگر قانون كپي رايت به طور كامل اجرا گردد. شايان ذكر است هدف ما همواره تلاش براي جلب رضايت جامعه ورزشي و ورزش دوستاني است كه چه در قالب كلي و چه جزئي از محصولات ما بهره مي برند و خود را در قبال تك تك آنها مسئول مي دانيم.

لذا در جهت ارائه سرويس بهتر و ارتباط نزديكتر با مشتريان و هواداران اين برند بر آن شديم تا وبسايت لوآنوی (LUANVI) را به نحو احسن و با جديدترين تكنولوژي هاي وب راه اندازي كنيم تا بتوانيم به مقابله با سايت ها و صفحات اجتماعي كه اجناس تقلبي به مردم عرضه مي كنند برخواسته و ذهنيت منفي حاصل از استفاده آنان از اجناس تقلبي را برطرف كنيم تا در آینده شاهد فروش محصولات تقلبی و سوء استفاده از مارک این برند توسط سودجویان نباشیم.

در آخر از مردم، هواداران و مشتريان گرامي صميمانه خواستاريم از خريداري اجناس كپي برداري شده از محصولات لوآنوی (LUANVI) خودداري نموده و در صورت برخورد با موارد اينچنيني حتماً ما را مطلع سازيد.

اينجانب به عنوان مدير مجموعه لوآنوی ايران آماده دريافت انتقادات و پيشنهادات شما در جهت بهتر شدن وضعیت پوشاك تيم ها و سرويس دهي بهتر به شما مشتريان عزيز مي باشم.

با تشکر

محمد پيري

ايميل : ceo@luanvi.ir